zuzana almasi korenova

Už som tu nemusel byť

Spoveď muža, ktorý dokázal zmeniť postoj k sebe a k životu

Bol som hrozný človek. Každý jeden môj krok mi ukazoval aký nechcem byť. Zuzana Almäši Koreňová mi ukázala, že život je predsa o smiechu, radosti a bláznovstvách. To ona ma po kúskoch oboznámila s princípami NLP. Aj pomocou ktorých som sa začal postupne meniť.

Pomaly.

No už stále iba vpred kráčajú moje kroky. Už viem, že zastaviť to je nemožné. Stači sa pozrieť cez plece a vidím MIŠA. Chlapa ktorý si nevážil sám seba a mal sa za jedno veľké NIČ. Chlapa ktorý nadovšetko miluje svoje deti, no ventiloval si na nich svoju zlosť a frustráciu z vlastnej neschopnosti a chýb. Kričal som na nich. Pil som. Veľa. A hlavne v minulosti nechávam chlapa, ktorý si myslel, že jedinou únikovou cestou je KONIEC.

Taký som bol. Vpredu už vidím iba Michala. Chlapa, ktorý si dokáže vysnívať svojho bláznivého koňa.

Pri jednom cvičení s vlastnou mysľou ma Zuzka priviedla do úžasného sveta v ktorom som si splnil svoje tajné prianie. Naučila ma, že čokoľvek si dokážem vysnívať, to dokážem aj dosiahnuť a zhmotniť. A všetko príde vtedy, kedy má. Naučila ma, že sterilný poriadok v byte nie je to, čo ma urobí šťastným. Šťastným ma robí predsa ten „neporiadok“, ktorý urobíme spolu s detmi pri hrách, bláznení a tvorení.
Naučil som sa s jej pomocou a trpezlivosťou šiť, servítkovať, písať, krájať zemiaky do nepravidelných tvarov, lebo tak chutia lepšie. Naučila ma vedieť sa postaviť za vlastný názor.

Jednoducho mala a stále má so mnou veľkú dávku trpezlivosti. Podporila ma, keď som bol fakt neznesiteľný a moje emócie boli aj niekoľkokrát denne ako na obrovskej, nekontrolovanej hojdačke.

Za to jej patrí moje veľké ĎAKUJEM.


Keď hladáš skúsenú rečníčku, motivátorku a koučku, niekoho kto Ťa dokáže posunúť dopredu, Zuzana Almáši Koreňová je pre Teba tá správna voľba. Je to jeden úžasný človek.

Michal

Vediem ľudí k osobnej slobode a pomáham im otvárať brány nekonečných možností v rôznych oblastiach života. Aká bola moja cesta, ktorá ma doviedla k tomu, čo robím dnes, si prečítate TU>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.