Vydarená Vidiecka Víkendovka

LETO 2020

PRE ROK 2020 MÁME VOĽNÉ LEN TIETO DVA TERMÍNY (piatok - nedeľa)

31. JÚL - 2. AUGUST

7. - 9. AUGUST

DONESTE SI AJ PLAVKY NA OVLAŽENE VO VÍRIVKE 🙂

vydarena vydiecka vikendovka

Seminár, ktorý Ťa naštartuje pre osobné zmeny

Na Víkendovku sa mi vôbec nechcelo. Mal to byť vianočný darček pre moju maminu, ale zavesila sa na ňu chrípka. Osud? Náhoda? Nie, nie, pretože osud máme vo vlastných rukách a náhody nejestvujú. Bolo viac než zjavné, že tento pobyt bol určený mne 🙂 Bol to najkrajší víkend v celom mojom doterajšom živote. Este teraz počujem pobláznený smiech. Vládne tam harmónia a fantastická energia prúdi celým domcekom. Informácie, ktoré som získala na tomto kúzelnom mieste, sú veľmi účinné a prospešné pre budúcnosť. Už teraz sa mi mení život a smeruje k Výhre. Spoznávam samú seba a som milo prekvapená z toho, čo v sebe nachádzam. Fantastickou bodkou za všetkým tým novým bolo nedeľňajšie fotenie. Maťko je skutočne geniálny fotograf. Atmosféru, ktorú vie vytvoriť pri fotení, sa hllllboko vryje do pamati. Zuzka s Maťkom sú tí správni ľudia, ktorí vedia, čo robia. Maju veliké 💛💚 a láskave duše. Tej mojej duši dopriali slobodu🌈
vydarena vydiecka vikendovka
Lucia Kanová Sládečkovápodnikateľka
V marci 2018 som sa zúčastnila Víkendovky, ktorá sa niesla v príjemnom duchu, v krásnom prostredí, v domčeku u milých manželov Zuzky a Martina 🙂 zišli sme sa tam skvelá partia, všetci boli veľmi zlatí a ešte aj teraz si spolu píšeme. Zuzka s Martinom nám priblížili zaujímavou, skor "hravou" formou prvky NLP, ktoré teraz využívam v praxi. Takže, keď chcete zažiť víkend plný užitočných informácií, smiechu, zábavy, hande-made tvorenia, či chutného jedla, neváhajte a prihláste sa na Víkendovku v malebnej prírode 🙂 Bonusom bolo fotografovanie profesionalnym fotografom Martinom a tvorive popoludnie, z ktorého si odnesiete vlastnoručne vyrobený talizman.
Lucia Jelinekováenergetika
V gazdovskom dome ma spolu s kocúrom Ferom víta Zuzka, Martin a vôňa čerstvej domácej bábovky. Spoznávam nových ľudí, rovnako túžiacich posunúť sa ďálej. Pri kamilkovom čaji sme po chvíli všetci jedna rodina. Príjemný a trpezlivý hlas Zuzky sa mieša zo spevom vtákov a elegantne odkrýva nepoznané. Dynamický pohyb Martina je istotou, že je o všetko postarané. Vôňa domova, harmónie, porozumenia a lásky, dotýkam sa jej, je pravá a nefalšovaná. Vynikajúca vidiecka víkendovka. S vďakou,
zuzana almasi korenova
Slavomíra FialováKonateľka spoločnosti Kreatívny svet, s.r.o.
Už cesta lesom do malebnej dedinky neďaleko Zvolena bola úžasná. Spríjemňoval ju šum stromov a štebot vtákov. Zrazu sa vynoril útulný domček, v ktorom bývajú Zuzka, Martin, pes Deo a kocúr Fero. Martinove milé privítanie prelomilo počiatočný ostych. Po príchode do podkrovnej izbičky som ostala stáť v nemom úžase. Bola totiž v mojej najobľúbenejšej farbe - fialovej. Je to izba dcéry Lucie, ktorá žuje v zahraničí a zároveň hosťovská izba. Po krátkom zoznámení som si pripadala, že sa poznáme odjakživa. Kuchárske umenie domácej pani je vynikajúce a inšpiratívne, určite z neho použijem niečo v mojej kuchyni. Počas troch dní som nasala množstvo nových informácií, poznatkov a pozitívnej energie. Veľmi sa mi páčilo aj maľovanie trička s farbami na hodváb. Tričko malo svoju premiéru pri skvelom a zábavnom fotení, na ktorom Martin, pod pozorným dohľadom kocúra Fera, vykúzlil atmosféru, v ktorej som sa cítila ako naozajstná modelka. Vydarená vidiecka víkendovka mi priniesla nezabudnuteľné chvíle s úžasnými ľuďmi, na ktoré budem v mojich spomienkach veľmi často spomínať.
zuzana almasi korenova
Mária Szelleová Dušičkovázdravotná sestra

Tvoj relax na vidieku. V krásnom prostredí, kde je božský pokoj a jeho melódiu dopĺňajú cvrčky, šumenie hory a pod domčekom zurčiaci potok. Na dve noci si môžeš vychutnať dokonalý spánok a zobudí Ťa krásne ranné brieždenie za spevu jedného malého kohúta 🙂

POČET OSÔB JE LIMITOVANÝ kvôli kapacite na prespatie pre 5 ĽUDÍ
záväzne držíme miesto len po úhrade poplatku

Príď si darovať svoj víkend od piatku do nedele

Začiatok cca o 18tej hodine v piatok

Koniec cca o 13tej hodine v nedeľu, po naobedovaní sa.

Pokiaľ prídeš na stanicu do Zvolena, vieme prísť pre Teba autom, aj Ťa v nedeľu odviezť.

Na čo sa môžeš tešiť? Na plný a výdatný servis, ktorý si len jednoducho do sýtosti vychutáš.

Večera - 2 x (piatok, sobota)
Raňajky - 2 x (sobota, nedeľa)
Obed - 2 x (sobota, nedeľa)
Počas dňa zobkanie podľa chuti - ovocie, domáce pečivko aj koláčik, čajík, káva. Strava pripravená po domácky a hlavne zdravo. Sami sa stravujeme zdravo, chutne a výdatne bez zaťaženia žalúdka. Toto bude dopriate aj Tebe 🙂

NOCOVKA
+ zahŕňa 5 komfortných lôžok so skvelým matracom 🙂
K dispozíci máme 2 dvojlôžkové pevné postele2 jednolôžkové, kvalitné rozkladacie postele. Všetko je nové a starostlivo vyberané, aby sa u nás hostia cítili ako v bavlnke.

Zaručujem Ti, že sa vrátiš do detských čias, keď si do noci, pri svetle malej lampy vykecávala s kamoškami a potom ste pospali s úsmevom na tvári.

PROGRAM
Piatok
+ Zoznamovací s krátkym LAJT seminárom o tom, ako môže fungovať Tvoja prosperita v každej životnej oblasti

Sobota je sýta a tvorivá
+ Vyrobíš si vlastné dielko a možno aj dve, ktoré si odnesieš ako svoj talizman.
+ Naučíš sa ovládať svoje myšlienky tak, aby sa Ti dialo to, čo chceš a zistíš, ako sa uchrániť pred emocionálnymi upírmi.
+ Podľa toho, kto si ako bude želať, vieme individuálne poriešiť traumu, fóbiu, zlozvyky, prípadne sa pozrieš do svojej budúcnosti, ktorú si pod vedením mňa alebo môjho manžela za pár minút vymodeluješ.
+ Rovnako si môžeš pod naším vedením v priebehu niekoľkých minút poriešiť vzťahy a zdvihnúť sebavedomie. Možností je viac.
+ Pri individuálnych terapiách nejdeme do obsahu, všetko si uchováš pre seba, nakoľko rešpektujeme súkromie.
+ Počas dňa si spravíme aj veľmi príjemnú a uvoľňujúcu meditáciu v rámci tvorenia, ktorú podporíme muzikoterapiou, aromaterapiou s vysoko kvalitnými organickými esenciálnymi olejmi.

Nedeľa

+ Prines si svoje obľúbené oblečenie
+ Celé doobedie sa budeš skrášľovať zvonka. Zažiješ veľmi príjmné a ľahučké portrétne fotenie plné uvoľnenej atmosféry a smiechu, z ktorého si odnesieš svoje krásne profesionálne fotografie.
+ Pri stylingu Ti môžem byť nápomocná s maľovačkami, vizážou aj úpravou vláskov. Fotiť Ťa bude môj manžel, profesionálny fotograf s profesionálnym prístupom tak, aby si sa cítila komfortne a prirodzene.

- Dôležitý detail - Žienky, pokiaľ si prethávate obočie, urobte tak niekoľko dní pred fotením, kvôli prípadnej podráždenej pokožke a tiež neželaným chĺpkom na fotografii 🙂

Našu Vydarenú Vidiecku Víkendovku zavŕšime chutným obedom.

Vydarená Vidiecka Víkendovka, taká presne bola, a zato vďačím Zuzke a Martinovi. V nádhernom vidieckom domčeku sme sa privítali ako starí priatelia, ktorí sa stretli po rokoch. Ten pocit pokoja, vône domova, dobrej nálady ....Úžasná energia prúdila po celý čas, Zuzkina vynikajúca domáca strava mi pripomenula moje detstvo. Martinova pozitívna energia a charizma odľahčila a spríjemnila celý pobyt. Zuzka, ďakujem za Tvoje povzbudivé slová, hrejivé objatie a obrovskú podporu posunúť ma vpred. Martin, ďakujem za príjemnú atmosféru, ktorú si dokázal vytvoriť, ochotu a trpezlivosť ukázať mi niečo nové. Ďakujem za úžasné fotenie, ktoré bolo zlatým klincom celého pobytu. Verím, že sa ešte veľakrát stretneme. Priatelia, ste úžasní. Zároveň sa chcem poďakovať mojim novým kamarátkam, kreatívnym žienkam Slávke, Majke, Sise a Betke za príjemné chvíle strávené spolu. No a samozrejme aj domácemu miláčikovi Ferimu (kocur). S vďakou a láskou,
zuzana almasi korenova
Janka Silberhornováobchodná manažérka

Keď si všimneš názov akcie, figuruje v ňom 3 x písmeno \"V\". A to znamená, že táto Víkendovka predstavuje hneď TROJNÁSOBNÚ VÝHRU alebo VÍŤAZSTVO

1. S Tebou sa budeme skvele cítiť my.
2. Ty sa budeš skvele cítiť s nami.
3. Keď sa vrátiš domov, prídeš oddýchnutá, plná energie, inšpirácie a nových výziev, čo zabezpečí, že aj Tvoje okolie bude cítiť Tvoju pozitívnu energiu.

A tento princíp je prioritou pre to, aby si naštartovala svoju osobnú PROSPERITU v každej obasti života.

Zuzka, pri odchode som ti povedala, že som ťa spoznala ako obyčajnú, jednoduchú ženu. Čo som pod tým rozumela? Že si jedinečná 🌼 úžasná, priateľská, 💗 láskyplná, kreatívna. Ďakujem!
Gertiučiteľka
Víkend bol jednoducho super. Zuzka, jedlo super. Tvorivá chvíľka super, Tvoj manžel super aj fotenie super, prostredie krásne, havinko mi to tam tiež dopĺňal, spoločnosť všetkých nás žienok spolu víkendujucich tiež super. Je tam veľakrát slovo SUPER? Nevadi, nech je, lebo aj vy dvaja ste super ľudkovia, som velmi rada, že som sa vtedy rozhodla ísť na Vydarenú Vidiecku Víkendovku 🙂 Za seba poviem, že by som išla veľmi rada ešte raz, kľudne aj v rovnakej zostave 🙂 na Víkendovke bolo príjemné prostredie vonku, útulné a domáce prostredie dnu. Si vynikajúca kuchárka a robíš iné jedlá, ako ja doma. Takže aj to potesilo. Nie som “polievková”, ale u Teba som bola polievkova 😀 a keďže mám rada kreatívne tvorenie, potešila ma kreatívna časť. Všetko bolo pretkané príjemným voňavým oparom. Večerné debatenie bolo pre mňa silným zážitkom. Martinova trpezlivosť pri fotení priniesla krásne fotky. Jednicka s *
Zenóbialekárnička
Milá Zuzka a Martin, chcem sa Vám obom este raz poďakovať za úžasný víkend, ktorý ma priviedol a stále privádza - zamýšľať sa nad všetkým okolo mňa. Priznám farbu, niekedy naozaj zabúdam, ale nakoniec sa mi myšlienky aj tak zatúlajú k Vašim radám. Naučené sa aplikujem do života našej rodiny no a naše deti sú pre mňa momentálne školou, kde sa opravujem a zamýšľam nad novou odpoveďou. Ako povedat všetko inak. Lepšie, ako doteraz 😉 Knižočka od Teba, Zuzka, to je skvele čítanie, ktoré dáva okuliare na oči a dušu 🙂 Držím Vám päste. Všetko, čo robíte, dáva zmysel a napĺňa ľudí.
Márialektorka

Prečítajte si aj iné referencie

Informácie o víkendovke na mňa vypadli v správny čas. Mala som pred 40. narodeninami a túžila som po zmene, ale nevedela som po akej. Víkendovka ma prekvapila vo viacerých ohľadoch. Martin a Zuzka sú úžasne zohratí, bývajú v čarovnom domčeku, vyskladali sme sa ako neskutočná skupina ľudí. Naštartovala som u seba iný spôsob myslenia, počúvania, rozprávania, začali sa v mojom živote veci, ktoré som predtým nevedela pomenovať. Ďakujem veľmi pekne za správne „nakopnutie“.
Silviaodborná radkyňa ÚPSVaR
Práve idem z obchodu a usmievam sa, pretože som bola svedkom rozhovoru matky s dieťaťom. Je TO (myslím obmedzujúce presvedčenia) všade navôkol, všadeeeee. Doma, u susedov, v obchode, v rádiu ... Ďakujem, že ste mi otvorili oči. Majte sa kásne, pozdravujem Vás
Márialektorka
Krásne a milé stretnutie ľudí so svojimi životnými príbehmi v nádhernej prírode. Neskutočná kombinácia a bola skutočná. Pochopenie svojho života a uvedomenie si, že tvorenie myšlienok, činov je len v našich rukách! Srdečne ďakujem!
Ivkapodnikateľka
Pred príchodom do čarovného domčeka v malebnom zákutí som hľadala chyby v sebe, keďže som nezapadala.Teraz viem, že opak je pravdou. Vychádzam 🙂 Vďaka Tebe Zuzka pracujem na sebe a pozerám sa na svet z inej perspektívy a častejšie sa 🙂 Ďakujem
Katkaprokurátorka
Chcela by som sa srdečne poďakovať Zuzke a jej manželovi, ktorí u mňa naštartovali, dúfam, že úspešne sebapoznávanie. Absolútne som nevcedela, čo mám od Víkendovky čakať a na moje prekvapenie sa všetko dialo, ako sa malo. Odvetedy sa niečo vo mne zlomilo a štartuje sa vo mne nová ŽENA. ĎAKUJEM
Paťka
Aj ja som sa ocitla v živote, kedy som potrebovala odísť z bežného stereotypu a trochu dostať motiváciu, ako ďalej a byť tvorcom svojho vysneného života. Cítila som, že robím správne, keď som čítala o tejto Víkendovke a rozhodla som sa íst do neznáma a stretnúť nových ľudí. Môžem potvrdiť slová Lucky, že aj mne bolo super, veselo, úžasná pohoda a príjemne. Veď tú veselú energiu cítiť z fotiek. Tak, ako Martin napísal, že sa stretnú tí, ktorí sa majú stretnúť a naozaj to aj tak bolo. Každá sme boli iná, ale spolu sme si veľmi rozumeli. Cítila som sa, ako keby sme vsetci boli jedna rodina a Tvoja super strava a to, že sme spoločne za jedným stolom sedeli, bolo milé. Vaše motivačné prednášky a rady mi veľa dali, lebo je to iné, ako keď len knihy čítam. Viac si uvedomujem a kontrolujem sa, ako myslím a rozprávam. Všetko, čo som zažila u Vás, bolo splnením mojich priani aj zážitok, že som si konečne mohla niečo z hliny sama vyrobit. A fotením som získala viac sebadôvery a viac sa usmievam odvtedy. Veľa som u Vás pochopila. Ste ľudia s krásnou dušou. Ďakujem za krásny, nezabudnuteľný víkend. Tri dni plné krásnych prekvapení. Verím, že sa ešte stretneme. Martin, teším sa, že som Ťa spoznala a že sa mi krásnou Víkendovkou splnil Ďalší sen, aby som mala fotky od profesionála 🍀 Dakujem.Pri fotení si ma namotivoval, ako ziskat späť sebadôveru a veriť si, že Som krásna 😊 už sa snažím len usmievať a ide mi to. Teším sa, že ma fotil profesionál nielen za foťákom, ale aj pre dušu. Tvojou príjemnou, veselou a pohodovou povahou si vytvoril aj taku atmosféru, že som vedela, že Ti môžem dôverovať, že budem mať krásne fotky. A veľmi chcem pochváliť ten čízkejk 🍰 bol fantastický. Ďakujem za pkrekrásny zážitok z fotenia.
Gabikaekonómka
Na začiatku som nevedela, čo od Vydarenej Vidieckej Víkendovky očakávať, bola som v strese lebo som si myslela, že ten víkend potrebujem na to, aby som sa pripravila na testy zo 6 predmetov, ktoré ma čakali v utorok, no stres hneď po príchode opadol, cítila som sa uvoľnene. Spoznala som nových príjemných ľudí a oddýchla si od každodenných povinností v príjemnom prostredí. A potešilo ma, že s návratom som už bola vyzbrojená a namotivovaná. Vďaka spôsobu na ovládanie perfekcionizmu som s pokojom v duši zvládla všetky testy 🙂 Výborné miesto, výborná atmosféra, výborní ľudia a k tomu výborné jedlo, to je Vydarená Vidiecka Víkendovka, vrelo odporúčam 😉 Martin je skutočne výborným fotografom! Pridanou hodnotou ku kvalite jeho fotografií je, že fotenie robí zážitkom, pomocou humoru dokáže odpútať pozornosť od samotného fotenia a zachytí prirodzenosť. Ďakujem, teším sa na fotografie.
Milkaštudentka, dobrovoľníčka v zahraničí