zuzana almasi korenova

Dnes 14.03.2019 som vstala s veľkým úsmevom na tvári. Vstala som veľmi skoro, aby som nezmeškala do školy. Keď som prišla, Zuzka už bola tu. Začala hodina a ja som si všimla krásnu bábiku. Veľmi sa mi páčila. Otvárala som ústa, keď začala rozprávať.

🔝EŠTE MI DNES PRIŠLO MAILOM🔝
🏵️🌺🥀 spätná väzba od detí 🥀🌺🏵️
💟 mám zimomriavky 💟💌

Milá pani Zuzka Almáši Koreňová,

chcem sa Vám ešte raz zo srdca poďakovať za Vašu dnešnú návštevu „U NÁS“. Urobili ste na nás veľký dojem. Nielen na nás dospelákov, ale aj na naše deti. Reagovali nádherne, spontánne, otvorene. Vnímali Vás každou bunkou tela. Užili sme si s vami každú chvíľu pri čítaní, rozprávaní i tvorení.

zuzana almasi korenova

Rada by som sa podelila s Vami o ich reakcie, ktoré sme si hovorili a písali po Vašom odchode z našej IV.C triedy. Je v nich veľká poklona pre VÁS:

VV: Mne sa veľmi páčilo, že sme si mohli vyrobiť vlastnú bábiku. Zuzka je veľmi príjemná a vysmiata. Má rada deti a aj to sa mi páčilo.

SV: Bolo to neuveriteľné. Bolo to také … príjemné. Najprv som nevedela, kto je to, ale zistila som, že je to jedinečná bytosť. Tie bábky, čo sme vyrobili boli úžasné. Bol to super nápad. Mám z toho veľmi dobrý pocit. Chcela by som to zažiť ešte raz.

MK: Wow! To bolo super. Ach, ach… Bola veľmi dobrá a príjemná. Kúpil som si knihu a rád som si vyrobil aj bábiku. A, dostali sme kartu J.

KP: Milá pani a som rada, že k nám prišla. Bola super a dúfam, že príde aj nabudúce.

MB: Môj dojem z pani Zuzany Almáši Koreňovej bol úžasný. Veľmi sa mi páčilo, že si pani Zuzana na nás našla čas. Bola veľmi trpezlivá. Aktívne nám pomáhala. Pripravila nám zaujímavú a zábavnú činnosť. My sme jej za jej milosť a ochotu tiež pripravili milé prekvapenie. Vyrobili sme jej kartičky, ktoré majú povzbudiť človeka. Bola veľmi šťastná.

ZK: Najviac sa mi páčilo vyrábanie bábok. Aj sa mi páčilo čítanie z knižiek – boli veľmi zaujímavé. Som rád, že sme si ich mohli kúpiť.

MV: Dnes 14.03.2019 som vstala s veľkým úsmevom na tvári. Vstala som veľmi skoro, aby som nezmeškala do školy. Keď som prišla, Zuzka už bola tu. Začala hodina a ja som si všimla krásnu bábiku. Veľmi sa mi páčila. Otvárala som ústa, keď začala rozprávať.

Myslím, že netreba viac slov. ĎAKUJEME! ZA VŠETKO! Dúfam, že sa ešte stretneme

S pozdravom Monika Rovňanová, tr.uč. IV.C

🏠 Dnes som bola s Elou v ZŠ Lieskovec a jeden pribeh citalo dievcatko, tretiacka, ktora sa predstavila ako ELA ♥️
Po precitani som sa opytala, ako sa jej citalo, co sa jej na pribehu paci a tak. Ela okrem ineho povedala, ze sa jej na pribehu paci POZITIVNE MYSLENIE. Skoro som odpadla 🤗🤗🤗 TRETIACKA NA ZS!!!
Potom som jej podpisala knihu ako darcek a Ela povedala, ze ma dnes narodeniny 🍰🎈🎊

🖋️🖋️🖋️ A vecer mi prisiel od Elinej maminky tento mail:

Milá pani Zuzana,
obraciam sa na Vás touto cestou, pretože by som sa Vám chcela veľmi pekne poďakovať.
Ďakujem za to, že ste dnes urobili nesmiernu radosť mojej dcére Ele (ŽŠ Lieskovec), keď ste jej venovali svoju knihu. Od vtedy, ako prišla zo školy, o inom nehovorí.. Ďakujem, že ste podporili jej lásku k čítaniu a ku knihám. A v neposlednom rade ďakujem aj za to, že ste jej pomohli zažiť pocit výnimočnosti….
Spríjemnili ste popoludnie celej našej rodine, pretože Ela nám všetkým knihu nahlas prečítala a musím uznať, že sa Vám naozaj vydarila.
Prajem Vám veľa úspechov a mnoho nadšených čitateľov!
S láskou
Jana D.

zuzana almasi korenova

Vediem ľudí k osobnej slobode a pomáham im otvárať brány nekonečných možností v rôznych oblastiach života. Aká bola moja cesta, ktorá ma doviedla k tomu, čo robím dnes, si prečítate TU>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.