zuzana almasi korenova

Cítim sa ako Disney, DreamWorks aj Pixar :)

Už si sa chcel niekedy cítiť SVETOVO?

Áno, každý si pod tým môže predstaviť úplne niečo iné. Aj ja som si už pri mnohých svojich zažitých situáciách a uskutočnených rozhodnutiach povedala, že sa cítim svetovo, lebo … Zakaždým to bol aj tak iný, JEDINEČNÝ a neopakovateľný pocit. A tak je to úplne v poriadku.

Lebo SPRÁVNY ČAS JE TU A TERAZ

zuzana almasi korenova

Momentálne sú opäť moje pocity veľkolepé a radostné. Totiž, moje priania sa plnia takmer do detailu. Naučila som sa ich vyslovovať konkrétne a čo je ešte dôležitejšie, veľmi často si vizualizujem svoj želaný cieľový stav. Fungujem tak už niekoľko rokov. Približne od roku 1997, kedy som si vysnívala svoju pracovnú pozíciu a ešte pred prijatím som sa v danej spoločnosti videla.

Podobne sa tak deje aj s mojou tvorbou. Je tomu asi rok, čo som začala rozprávať a snívať o tom, ako niekto vytvorí torty podľa mojich bábok. Ani som sa nenazdala a je to tu 🙂

V roku 2018 som vydala svoju druhú knihu. Autentické príbehy z môjho detstva, ktoré sa postupne dostávajú k mladým aj starším čitateľom. Otvárajú v nich spomienky z detstva. Čitatelia mojej knihy zrazu pri čítaní cítia vône, chute, dotyky, počujú hlasy svojich rodičov, priateľov, vidia známe tváre, na ktoré už možno rokmi zabudli. Zrazu sú tu vzácne emócie, niekedy možno aj slzy dojatia a určite aj mimovoľný úsmev na tvári.

Umrela veľmi mladá a nestihla zmeniť svoje sny na skutočnosť, lebo čakala na správny čas.

Moja druhá kniha sa volá Ela a jej kľúče k zázrakom. Elena so volala moja krásna mama, nádherná umelecká duša a každý okrem starkých ju volal Ela. Pre starkých, jej rodičov, bola vždy Elenka. Umrela veľmi mladá. Mala by o pár dní 36 rokov a nestihla zmeniť svoje sny na skutočnosť, lebo čakala na správny čas. Ten však v jej prípade neprišiel.

zuzana almasi korenovaEla bola nádherná a milovaná. Ako princezná. A keď u mňa dozreli emócie, napísala som knižočku útleho formátu. Takú, aby sa zmestila do hociktorej kabelky alebo pod vankúš. Moja Ela by bola určite hrdá na svoju dcérku, ktorá sa nenechala zvalcovať neprajnými a závistlivými ľuďmi. Naopak, stala sa z nej rebelka s vlastnými názormi a odvahou meniť svoje sny na skutočnosť v čase, keď to tak cíti. Nečaká na „správny“ čas. Lebo ten JE TU A TERAZ.

Príbehy malej Ely v Tebe zanechajú silné dojmy a možno si vďaka nim povieš, že už nechceš viac odkladať svoje, dlho plánované zmeny. Možno práve Ela Ti dá kľúč od Tvojej novej životnej cesty, aby si mohol zažívať zázraky.

Knihu si môžeš objednať aj hneď teraz

Je nádherne ilustrovaná skvelou ženou Ivetkou Košíkovou, ktorá môže aj za to, že sa cítim ako Disney, DreamWorks či Pixar – najväčší rozprávkoví magnáti na svete 🙂 Ivetka totiž bez toho, aby poznala moju túžbu, upiekla a vyzdobila už niekoľko tort s dizajnom mojej Ely. Je to naozaj úžasný pocit, keď sa moje bábky stávajú motívom pre maľby alebo torty. Pokiaľ aj ty po takej túžiš, Ivetka je zárokou kvality, ktorú môžem len odporúčať.

zuzana almasi korenovaMoju druhú knihu recenzovali aj známi ľudia, ktorí mi prejavili veľké unanie. Je medzi nimi Peter Sasín, Ondrej Kalamár, Uršuľa Turčanová, Marko Igonda, Branislav Grohling, Vojtech Czobor. Mnohé z krásnych recenzií si môžeš prečítať priamo TU a tiež si môžeš objednať Elu, ktorá zohreje Tvoje srdce.

Verím, že každý človek je TVORivý TVOR 🙂 a teda má svoj život predovšetkým len a len vo vlastných rukách.

Najmä pokiaľ je človek zdravý, sám vytvára svoj vlastný osud. Rovnako to platí aj o snoch, ktoré chce snívať. Iba od neho záleží, aký film si púšťa vo vlastnej hlave.

Môj veľký sen je, že zažijem rozprávkovú premiéru u Disneyho, DreamWorks alebo Pixara, ktorí vo svojich štúdiách oživia moje bábky do krásnej, motivačnej rozprávky premietanej na svetových filmových plátnach 🙂 Pretože sú aj také Bábky, ktoré liečia dušu. A je ich v celom svete už viac ako 800 kusov.

zuzana almasi korenova

 

Vediem ľudí k osobnej slobode a pomáham im otvárať brány nekonečných možností v rôznych oblastiach života. Aká bola moja cesta, ktorá ma doviedla k tomu, čo robím dnes, si prečítate TU>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.