52 týždňov v roku - 52 unikátnych energetických vibrácií

 

Bábky, ktoré liečia dušu

zuzana almasi korenova

Tvoj motivačný eBook

LEN za 3,99 €

PRVÁ ZBIERKA MOJICH UNIKÁTNYCH TEXTOV

pod registrovanou ochrannou známkou

Bábky, ktoré liečia dušu

Odkedy vyrábam "Bábky, ktoré liečia dušu", v mojom okolí sa dejú zázraky. Píšu mi ľudia z blízka aj z ďaleka, ako sa začali viac usmievať a tešiť zo života. Zlepšuje sa ich zdravie, vzťahy, život celkovo. Ku každej bábke pre umocnenie jej posolstva píšem originálny sprievodný text. Na požiadanie mnohých som zhrnula 52 unikátnych textov do tehoto eBooku, ktorý si môžeš zakúpiť.

Čo o mojich bábkach a motivačných odkazoch hovoria moji fanúšikovia a klienti

Prečítajte si, čo píšu fanúšikovia mojich bábok a tiež čitatelia mojich Unikátnych pozitívnych odkazov

Vždy, keď sa Ti na tvári zjaví smútok a máš pocit, že cesta Tvojho života je príliš kľukatá, môžeš siahnuť po jednej kartičke z tejto úžasnej série. Nájdeš na nej myšlienku, ktorá je určená práve v tejto chvíli iba pre Teba. Či už potrebuješ viac radosti, povzbudenia alebo bláznivého smiechu. Kartička, ktorú si vyberieš, bude v danej chvíli šitá presne Teba. Po jej prečítaní si uvedomíš, že život je predsa nádherný. A stále sa v ňom nájde dôvod byť štastný, bláznivý, usmiaty. A Ty iba potrebuješ jemne postrčiť a pozrieť sa na svet z úplne iného uhla pohľadu. A to Zuzka ovláda s ľahkosťou. Dokáže ľudí jemne, s láskou postrčiť tým smerom, ktorým práve potrebujú. Stačí si iba vybrať a ísť za tým, po čom túžiš. Pretože všetky veci, ktoré Ťa robia šťastným, robíš s ľahkosťou. Zuzka do každej myšlienky vkladá kúsok svojej duše. A na perách má úsmev vždy, keď si predstaví osudy, ktoré s očakávaním berú do rúk jej krásne dielko, aby v ňom našli to, čo potrebujú.

Michal Bulant

Nie som príliš zručná v hre so slovíčkami, no i napriek tomu sa chcem s Vami podeliť o moje prvé pocity so stretnutia s bábkou od Zuzky. Pred pár dňami vstúpila do môjho života čarovná bytosť. Matilda - vzrastom drobučká, no prekypujúca neskutočným množstvom pozitívnej energie a doslova so srdcom na dlani. Získala si ma okamžite od prvého momentu. Jediný jej pohľad a dotyk krehkej rúčky stačil na to, aby moje srdce naplnila bezhraničnou láskou a zároveň v ňom opäť zapálila iskričku nádeje na naplnenie sa mojich zatiaľ nesplnených túžob... V jej prítomnosti však cítim, že mám dostatok síl a odhodlania na ich uskutočnenie. Zuzka, z celého srdca ĎAKUJEM!!!

Monika Somorovskázdravotná sestra

RHEA SIS...moja ochrankyňa. Dáma, ktorá ma stráži a dodáva mi pocit bezpečia. Od roku 2014 sú v mojej blízkosti dve výnimočné dámy, ktoré usmerňujú moje cesty a zároveň ich strážia. Prvou dámou je Sue /Zuzana Almáši Koreňová/, dáma v obrovským srdcom a obrovským objatím. Pod jej rukami a v jej fantázii sa zrodila dáma RHEA SIS, ktorá od prvej chvíle spĺňala všetky požiadavky, ktoré som potrebovala. Neustále mi dodáva pocit bezpečia, lásky, pohody a ochrany. Pocit, keď som v miestnosti sama a vlastne ani nie som. Počujem to šepkanie, ktoré ma uisťuje, že je všetko v poriadku a mám úplne na všetko na čo si len pomyslím. Je vždy nablízku a ľudí, ktorí ku mne nepatria jednoducho s úsmevom pozdraví. Človek v živote verí len tomu, o čom je presvedčený, že to existuje. O sile mojej bábky RHEA SIS od Sue som presvedčená od prvej chvíle, ako som ju uvidela. Ďakujem Sue, že si ju vymyslela, vytvorila a že si jej dala Dušu. Pre mňa.

Silvia Kosová

Dlho som tú svoju bábku nosila pri sebe, potom po celom dome, zverovala som jej svoje tajomstvá a občas som sa pristihla ako si kecáme pri varení:-)))) Zuzi, vďaka za spoločníčku, ktorá je chápavá, vypočuje si ma, upokojí ma, pohladí na duši. Som vďačná, že mi prišla do života, rovnako ako aj Ty. ĎAKUJEM.

Monika Galbavá

Zuzkine bábky ma fascinovali dlhé obdobie, kým prišiel deň a jednu fešandu som si dala zhotoviť aj pre seba. Fešandu s knižkou v ruke, bielovlasú Vasilisu "premúdru," v nádhernej tyrkysovej farbe. Zuzka ju tak poňala, lebo kreativitu som ponechala na pani umelkyňu v plnom rozsahu... 🙂 Jediné, o čo som ju požiadala, bolo zakomponovať do duše bábky nový smer, zadný vietor do plachiet - prácu, ktorá by ma nakopla a bola mojim potešením zároveň. Čuduj sa svete...ale diviť sa netreba, lebo Zuzka vkladá do každej bábky zámer...a tak sa aj stalo... 🙂 Mesiac sedela moja Vasilisa premúdra na nočnom stolíku, pozorne ma sledovala a ku mne chodili skutočne skvelé nápady. O pracovných ponukách, nehovoriac. Teraz záleží už len odo mňa, čo si vyberiem a ktorým smerom sa vydám... Zuzka, z celého srdca ďakujem za to, že robíš svoju prácu s takým oduševnením a pomáhaš nám žiť svoje životy v láske a radosti 🙂 S láskou

Lucia Božiková

Bábky pani Zuzky sú jedinečné, hneď ako som ich zbadala, vedela som, že jednu musím tiež vlastniť. A už ju mám doma. Pani Zuzka je umelkyňa, do každej bábky vkladá kúsok seba a vyrába ich s láskou a to je z tých bábik cítiť.... a musím povedať, že bábka je precízne, do detailov prepracovaná, klobúk dole pred toľkým talentom. Ďakujem

Marianna Najmíková
 • 1
  Čo získam
  Objednávate si eBook, v ktorom dostanete 52 vysoko pozitívnych energetických afirmácií.
 • 2
  Bonus
  V závere eBooku je jeden bonus. Je to afirmácia pre rodičov, ktorá ich má viesť k slobode vo vzťahu k svojim deťom.
 • 3
  Forma úhrady
  Za eBook môžete zaplatiť prevodom
 • 4
  Doručenie eBooku
  Pokiaľ máte GMAIL KONTO, je možné, že Vám eBook bude doručený do sekcie označenej ako "reklamy", umiestnenej v hornej lište nad doručenou poštou.
 • 5
  Ochrana osobných údajov
  S Vašimi osobnými údajmi budem nakladať zodpovedne v súlade s platnou legislatívou a budem ich spracovávať po dobu, pokiaľ budem realizovať moje služby. Svoj súhlas mi poskytujete dobrovoľne, môžete ho kedykoľvek odvolať prostredníctvom odhlasovacieho odkazu, ktorý je v každej zaslanej správe. Máte právo na prístup a opravu údajov, ktoré spracovávam. Ak máte poschybnosti o tom, že Vaše údaje spracúvam v súlade so zákonom, môžete ma požiadať o vysvetlenie alebo o nápravu závadného stavu, najmä požiadať o blokovanie, prevedenie opravy, doplnenie alebo likvidáciu osobných údajov, prípadne kompletný výmaz týchto údajov.

Tvoje veselé motivácie

zuzana almasi korenova

Stiahni si eBook do svojho mobilu alebo tabletu a motivačné vibrácie Ti každý deň pripomenú, že práve DNES JE TEN SPRÁVNY ČAS na uskutočňovanie svojich snov.

Výber z eBooku

babky, ktore liecia dusu

Každému, kto túži svoje telo aj dušu ponoriť do omamných, sviežich a liečivých vôní, stačí, keď stretne TEBA. Si ako živý herbár. Tu esencia z kvietkov, tam plná chuť šťavnatých plodov. Vyžaruješ láskavé poznanie Jednoty a to Ti dáva priestor pre napľňanie živých čaší, v ktorých tlčie srdce, každé svojim tempom.

babky, ktore liecia dusu

Do kúzelných svetov si povolaná, lebo máš schopnosť svojou láskavostou vyliečiť osamelé duše. Si majsterka v poznaní dávnych právd, a keď do svojho života vpustíš ešte viac hry a šantenia, potom sa všetky Tvoje nápady budú dať ľahko uskutočniť.

Keď máte akékoľvek dotazy, kontaktujte ma

zuzana almasi korenovaNapíšte mi na: info.zuzanaalmasi@gmail.com

Volajte mi na: +421 915 505 055

Veľmi rada Vám pomôžem, prípadne odkonzultujem Vaše požiadavky